#1 2010-04-20 15:11:08

 radosny

Administrator

0000001
Skąd: Z Domu
Zarejestrowany: 2010-04-13
Posty: 63
Punktów :   

Guru nie żyje!!!!

Serwis hiphop-magazine.com poinformował, że raper Guru zmarł w poniedziałek, 19 kwietnia. Informację o śmierci jednego z najsłynniejszych raperów podał jego bliski znajomy - producent Solar, który oznajmił, że Guru przegrał długotrwałą walkę z rakiem. W lipcu skończyłby 44 lata.

Solar przedstawił też list, napisany przez Guru w szpitalu, w którym raper wyznaje, że w ostatnim czasie starał się pokonać chorobę. "Walczyłem z rakiem przez ostatni rok. Próbowałem wszystkich możliwych medycznych środków. Piszę te słowa ze łzami w oczach, jednak nie z powodu cierpienia, ale wspominając cudowne życie, jakie miałem i wszystkie wspaniałe osoby, jakie miałem przyjemność poznać" - cytuje list serwis hiphop-magazine.com.

Guru uchodzi za jednego z pionierów amerykańskiego Hip-Hopu. Wraz z DJ-em Premierem założył legendarny duet GangStarr, a samodzielnie nagrał cztery części cyklu "Jazzmatazz". Z tym ostatnim projektem odwiedził Polskę w 2009 roku, grając na festiwalu Jazz nad Odrą


Semp Crew City Dominator
http://img37.imageshack.us/img37/8141/beztytuumf.png
1. Admin ma zawsze rację!!!
2. Gdy Admin  nie ma racji, patrz punkt 1 !!!

Offline

 

#2 2010-04-29 14:45:21

empe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 21
Punktów :   

Re: Guru nie żyje!!!!

Wypiliśmy tego dnia z ekipą kilka butelek, słuchając dyskografii Guru. Naprawdę można powiedzieć nie bez kozery, że świat stracił jednego z najlepszych mc... Nie mówię tu już o Gangstarrze, ale o projektach Jazzmatazz, które są naprawdę genialne.

Jeden z moich ulubionych kawałków Guru:



Wstawcie Wasze typy, dobrze będzie powspominać tego wyjątkowego gościa.

Offline

 
Jeśli chcesz aby znalazła się tutaj Twoja reklama pisz GG: 6169591

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltransport Piła poxipol wrocław www.pokemonek.pl